Výsledkový servis - HÁDZANÁ /sobota 9.3.2019/

11.03.2019

Výsledkový servis - hádzaná /sobota 9.3.2019/

Mladší žiaci:
Tatran Prešov „A“ – HK Slavoj Trebišov 45:9 (21:3)

Zostava HK Slavoj Trebišov:
Rolan Uporský, Jakub Tkáč 2, Oliver Kocák 4, René Tarbaj, Michal Lešo, Matúš Halgaš, Martin Nagy,
Jozef Matys 2, Benjamín Gagyi 1, Damián Šuľak, Matúš Geletka.
Tréner: Martin Zeleňák

Tatran Prešov „B“ – HK Slavoj Trebišov 31:19 (16:10)

Zostava HK Slavoj Trebišov:
Rolan Uporský, Jakub Tkáč 5, Oliver Kocák 2, René Tarbaj 1, Michal Lešo, Matúš Halgaš, Martin Nagy,
Jozef Matys 2, Benjamín Gagyi 9, Damián Šuľak, Matúš Geletka.
Tréner: Martin Zeleňák

Starší žiaci:
Tatran Prešov „A“ – HK Slavoj Trebišov 38:10 (19:3)

Zostava HK Slavoj Trebišov:
Samuel Jaššo, Oliver Kozel, Tomáš Szӧke, Viliam Vlasatý, Patrik Szathmáry 4, Damián Vernus 2, Erik
Andrejko 2, Oliver Lejba, Sebastian Németh, Dominik Malý 2, Martin Štempák.
Tréner: Eva Rabatinová

Tatran Prešov „B“ – HK Slavoj Trebišov 39:15 (18:7)

Zostava HK Slavoj Trebišov:
Samuel Jaššo, Oliver Kozel, Tomáš Szӧke 2, Viliam Vlasatý, Patrik Szathmáry 4, Damián Vernus 5, Erik
Andrejko, Oliver Lejba 1, Sebastian Németh, Dominik Malý 3, Martin Štempák.
Tréner: Eva Rabatinová

Mladší dorastenci:
HK Slavoj Trebišov – Tatran Prešov 20:25 (12 : 9)

Zostava HK Slavoj Trebišov:
Peter Ceľuch, Adam Antolik, Alex Šalapa 4, Alex Zorvan 1, Samuel Handra, Sebastian Sninský, Lukáš
Torkoš 3, Samuel Demko 1, Peter Julian Frederic, Patrik Szathmáry, Timotej Tomko 3, Imrich Hrubý 4,
Stanislav Serbin 4.

Tréner: Eva Rabatinová
Vedúci družstva: Adrián Kanaloš
Asistent trénera: Drahoslav Ondo Eštok

Starší dorastenci:
HK Slavoj Trebišov – Tatran Prešov 26:32 (8 : 17)

Zostava HK Slavoj Trebišov:
Nikolas Vernus, Marek Hniďák 4, Dominik Valiska 9, Nikolas Farkas 1, Martin Polča 1, Andrej Polča 3,
Jakub Tyník 2, Erik Rohaľ, Lukáš Halgaš 3, Tomáš Komjaty, Samuel Ostrožovič 1, Dušan Mašľan 2, Jakub
Kozák.
Tréner: Adrián Kanaloš
Vedúci družstva: Eva Rabatinová
Asistent trénera: Jozef Gedeon ml.