Program športových podujatí

FK Slavoj Trebišov

Vylosovanie nadstavbovej časti II. LS/MD

21.04.2018   14,30 a 16,45   Slavoj Trebišov – FK Poprad

28.04.2018   10,00 a 12,15   Slavoj Trebišov – FK Humenné

01.05.2018   10,00 a 12,15   MŠK Tesla Stropkov –  Slavoj Trebišov

05.05.2018   10,00 a 12,15   Slavoj Trebišov – MFK Vranov

12.05.2018   10,00 a 12,15   ŠK Odeva Lipany – Slavoj Trebišov

16.05.2018   14,30 a 16,45   FK Poprad – Slavoj Trebišov

26.05.2018   10,00 a 12,15   FK Humenné – Slavoj Trebišov

02.06.2018   10,00 a 12,15   Slavoj Trebišov – MŠK Tesla Stropklov

09.06.2018   10,00 a 12,15   MFK Vranov – Slavoj Trebišov

16.06.2018   10,00 a 12,15   Slavoj Trebišov – ŠK Odeva Lipany

 

Vylosovanie nadstavbovej časti I. LSŽ U-15 a U-14

14.04.2018   10,00 a 12,00   MFK Zemplín Michalovce –  Slavoj Trebišov

21.04.2018   10,00 a 12,00   Slavoj Trebišov – MFK Snina

06.05.2018   10,00 a 12,00   Partizán Bardejov – Slavoj Trebišov

12.05.2018   10,00 a 12,00   MŠK Tesla Stropkov – Slavoj Trebišov

19.05.2018   10,00 a 12,00   Slavoj Trebišov – FK Humenné

26.05.2018   10,00 a 12,00   Slavoj Trebišov – MFK Zemplín Michalovce

02.06.2018   10,00 a 12,00   MFK Snina – Slavoj Trebišov

09.06.2018   10,00 a 12,00   Slavoj Trebišov – Partizán Bardejov

12.06.2018   10,00 a 12,00   Slavoj Trebišov – MŠK Tesla Stropkov

16.06.2018   10,00 a 12,00   FK Humenné – Slavoj Trebišov


 

Rozpis futbalových zápasov na jarnú sezónu 2018 - II. liga dospelých

09.03.2018   14:30   Lokomotíva Košice –  Slavoj Trebišov

18.03.2018   15:00   Slavoj Trebišov –  Partizán Bardejov

24.03.2018   15:00   MFK Tatran Lipt.Mikuláš – Slavoj Trebišov

28.03.2018   15:30   Slavoj Trebišov – ŠKF Sereď

01.04.2018   16:00   Slavoj Trebišov – FK Pohronie Žiar n/Hronom Dolná Ždaňa

07.04.2018   16:30   FK Noves Spišská Nová Ves –  Slavoj Trebišov

15.04.2018   16:30   Slavoj Trebišov –  MFK Lokomotíva Zvolen

21.04.2018   17:00   FK Poprad –  Slavoj Trebišov

25.04.2018   17:00   Slavoj Trebišov – Inter Bratislava

                  29.04.2018   17:00   Slavoj Trebišov – FK Železiarne Podbrezová B

05.05.2018   17:00   KFC Komárno – Slavoj Trebišov

13.05.2018   17:00   Slavoj Trebišov – AFC Nove mesto n/Váhom

19.05.2018   17:00   MFK Skalica – Slavoj Trebišov
 

II. LS/MD – U19 a U17

24.03.2018      10,00 a 12,15  Slavoj Trebišov – TJ Sokol Ľubotice

31.03.2018      10,00 a 12,15  MFK Slovan Giraltovce – Slavoj Trebišov

07.04.2018      10,00 a 12,15  FK Košická Nová Ves – Slavoj Trebišov

14.04.2018      10,00 a 12,15  Slavoj Trebišov – FK Krásna

 

I. LSŽ – U15 a U14

10.03.2018      10,00 a 12,00  Slavoj Trebišov – MFK Vranov nad Topľou

17.03.2018      10,00 a 12,00  MFK Snina – Slavoj Trebišov

24.03.2018      10,00 a 12,00  Slavoj Trebišov – Partizán Bardejov

29.03.2018      10,00 a 12,00  FK Noves Spišská Nová Ves – Slavoj Trebišov

07.04.2018      10,00 a 12,00  Slavoj Trebišov – FK Poprad

 

I. LMŽ – U13 a U12

11.03.2018      09,00 a 10,30  Slavoj Trebišov – FK Humenné

17.03.2018      10,00 a 11,30  Slavoj Trebišov – Vranov nad Topľou

25.03.2018      10,00 a 11,30  Partizán Bardejov – Slavoj Trebišov

29.03.2018      10,00 a 11,30  Slavoj Trebišov – FK Noves Spišská Nová Ves

07.04.2018      10,00 a 11,30  FK Poprad - Slavoj Trebišov

15.04.2018      10,00 a 11,30  MFK Zemplín Michalovce – Slavoj Trebišov

21.04.2018      10,00 a 11,30  Slavoj Trebišov – MŠK Tesla Stropkov

06.05.2018      10,00 a 11,30  Slavoj Trebišov – 1.FC Tatran Prešov

12.05.2018      10,00 a 11,30  MFK Snina – Slavoj Trebišov

19.05.2018      10,00 a 11,30  FK Humenné – Slavoj Trebišov

27.05.2018      10,00 a 11,30  MFK Vranov nad Topľou – Slavoj Trebišov

02.06.2018      10,00 a 11,30  Slavoj Trebišov – Partizán Bardejov

10.06.2018      10,00 a 11,30  FK Noves Spišská Nová Ves – Slavoj Trebišov

12.06.2018      10,00 a 11,30  Slavoj Trebišov – FK Poprad

II.LS/MD – U19 a U17 a I.LSŽ - U15 a U14 bude po odohraní základnej časti pokračovať nadstavbovou časťou, ktorá bude nanovo vyžrebovaná.

 

HOKEJBAL

  Rozpis domácich zápasov 
Slovenská hokejbalová extraliga

    19.11.2017  13:00 HbK ADLER Trebišov  - HBC Košice
  03.12.2017  10:00 HbK ADLER Trebišov  -  SK Žilina
        09.12.2017  13:00 HbK ADLER Trebišov  -  SK 98 Pruské
 

HOKEJ

HK 2016 Trebišov 

  Rozpis domácich zápasov 
začiatok stretnutí 17:30 hod.
 
28.10.2017 sobota /     HK 2016 Trebišov – HC Gelnica       
18.11.2017 sobota /  HK 2016 Trebišov – MHK Martin   
02.12.2017 sobota /     HK 2016 Trebišov – HK Brezno        
                   16.12.2017 sobota /     HK 2016 Trebišov – HKM Rimavská Sobota       
   23.12.2017 sobota /    HK 2016 Trebišov – HKM Humenné   
                27.01.2018 sobota /  HK 2016 Trebišov – MHk 32 Lipt. Mikuláš „B“
 

STOLNÝ TENIS

rozpis domácich zápasov
1. časť sezóny 4. Liga Zemplínsko-Košická  -  muži:

Dátum, hodina                       Športové stretnutie

15.10.2017, 10:00         KST PLUS 40 Trebišov – SŠK Poproč B

05.11.2017, 10:00           KST PLUS 40 Trebišov – Pivnica Orechová

        19.11.2017, 10:00        KST PLUS 40 Trebišov – OSTK Streda nad Bodrogom

26.11.2017, 10:00       KST PLUS 40 Trebišov – TTC Vojany Tigers B

10.12.2017, 10:00       KST PLUS 40 Trebišov – ŠKST Michalovce D

 

HK Slavoj Trebišov

rozpis domácich hádzanárskych zápasov
miesto: športová hala

 

11.11.2017 – sobota

 9:00                 HK Slavoj Trebišov  – Tatran Prešov „B“                  - starší žiaci

 10:00               HK Slavoj Trebišov „A“ – Tatran Prešov „A“             - mladší žiaci

  11:00               HK Slavoj Trebišov „B“  – Tatran Prešov „B“           - mladší žiaci

12:00               HK Slavoj Trebišov  – Tatran Prešov „A“                  - starší žiaci

  13:00               HK Slavoj Trebišov „A“ – Tatran Prešov „B“             - mladší žiaci

  14:00               HK Slavoj Trebišov „B“  – Tatran Prešov „A“            - mladší žiaci

 

17.11.2017 - piatok

13:00               HK Slavoj Trebišov – MHáK Martin                          - mladší dorast

15:00               HK Slavoj Trebišov – MHáK Martin                          - starší dorast

 

2.12.2017 – sobota

13:00               HK Slavoj Trebišov – HC Štart Nové Zámky    - mladší dorast

15:00               HK Slavoj Trebišov – HC Štart Nové Zámky     - starší dorast