Prihlásiť sa

Poslanci MsZ v Trebišove

Mgr. Martin Begala

E-mail:
begala.martin7@gmail.com
Kandidoval za:
Trebišov nahlas
Volebný obvod:
1 JUH

Ing. Dušan Biž

E-mail:
geotvbiz@stonline.sk
Kandidoval za:
Kresťanskodemokratické hnutie
Volebný obvod:
2 SEVER

Ing. Peter Bobík

E-mail:
peter.bobik@intelsofteast.sk
Kandidoval za:
Trebišov nahlas
Volebný obvod:
2 SEVER

MUDr. Iveta Čeplíková

Kandidoval za:
SME RODINA – Boris Kollár
Volebný obvod:
2 SEVER

Miroslav Davala

E-mail:
miroslavdavala@gmail.com
Kandidoval za:
nezávislý kandidát
Volebný obvod:
1 JUH

Koloman Demeter

E-mail:
koloman.demeter@centrum.sk
Kandidoval za:
Strana rómskej koalície - SRK
Volebný obvod:
1 JUH

Ing. Peter Duč

E-mail:
peter@duc.sk
Kandidoval za:
nezávislý kandidát
Volebný obvod:
1 JUH

PhDr. Daniela Fecková

E-mail:
danka.feckova@gmail.com
Kandidoval za:
nezávislá kandidátka
Volebný obvod:
1 JUH

Ing. Jozef Gazdag

E-mail:
gazdag@jo-ma.sk
Kandidoval za:
nezávislý kandidát
Volebný obvod:
2 SEVER

Bc. Jozef Gedeon

E-mail:
jozef.gedeon@gmail.com
Kandidoval za:
nezávislý kandidát
Volebný obvod:
1 JUH

Ing. Gejza Gore

E-mail:
tng@mail.t-com.sk
Kandidoval za:
Trebišov nahlas
Volebný obvod:
2 SEVER

MVDr. Ivan Hrdlík

E-mail:
brutustv@trenet.sk
Kandidoval za:
SME RODINA – Boris Kollár
Volebný obvod:
1 JUH

Babken Chačlarian

E-mail:
babken@centrum.sk
Kandidoval za:
nezávislý kandidát
Volebný obvod:
1 JUH

Ladislav Ivan

E-mail:
18ladislav@gmail.com
Kandidoval za:
nezávislý kandidát
Volebný obvod:
2 SEVER

Mgr. Beáta Kereštanová

E-mail:
beata.kerestanova@gmail.com
Kandidoval za:
nezávislá kandidátka
Volebný obvod:
1 JUH

Jozef Krucovčin

E-mail:
blondo1@centrum.sk
Kandidoval za:
nezávislý kandidát
Volebný obvod:
2 SEVER

Mgr. Viera Mokáňová

E-mail:
mokanova.viera@gmail.com
Kandidoval za:
Smer-sociálna demokracia
Volebný obvod:
2 SEVER

Mgr. Roman Ostrožovič

E-mail:
roman.ostrozovic@gmail.com
Kandidoval za:
nezávislý kandidát
Volebný obvod:
1 JUH

Mgr. Jindřich Sosna

E-mail:
jindro1@seznam.cz
Kandidoval za:
nezávislý kandidát
Volebný obvod:
1 JUH

Ing. Jaroslav Soták

E-mail:
sotak@trenet.sk
Kandidoval za:
Trebišov nahlas
Volebný obvod:
2 SEVER

Ing. Martin Telepovský

E-mail:
martin.telepovsky@gmail.com
Kandidoval za:
nezávislý kandidát
Volebný obvod:
2 SEVER

František Tomko

E-mail:
feritomko@pobox.sk
Kandidoval za:
Jednota - ľavicová strana Slovenska
Volebný obvod:
2 SEVER

MUDr. Dušan Tomko

E-mail:
tomkod@post.sk
Kandidoval za:
Trebišov nahlas
Volebný obvod:
1 JUH

MUDr. Ľudmila Vasilková

E-mail:
milka.vasilkova@azet.sk
Kandidoval za:
nezávislá kandidátka
Volebný obvod:
2 SEVER