Výsledky volejbalového dvojzápasu 2. liga (ženy) - VK Sokol Trebišov - VK Giraltovce

21.11.2012

Po dlhých 10 rokoch sa opäť hral 18.11.2012 v Športovej hale v Trebišove volejbal a to 2. liga ženy VK Sokol Trebišov - VK Giraltovce, za čo veľká vďaka patrí pánovi primátorovi mesta Trebišov a snahe pána riaditeľa ZŠ Pribinová. Ženy sa zodpovedne chytili šance ukázať, že volejbal má miesto aj v našom meste. Dobré podanie a útok od začiatku hry, sa výrazne odrazilo vo výsledku 25:12. V priebehu zápasu sa stav niekoľkokrát zmenil, tesne pred koncom bolo 24:24, no po dvoch chybách sa tento set prehral.Vo štvrtom sete sme nenechali nič na náhodu a vyhrali sme ľahko štvrtý, rozhodujúci set.

Druhý zápas bol jednoznačne v réžii domáceho družstva, veľa nepresnosti na strane Giraltoviec pomohlo k tomu, že striedajúce hráčky na strane domácich pohodlne vyhrali každý set druhého zápasu. Konečné výsledky 3:1, 3:0 pre trebišovčanky potvrdili, že štart bol úspešný.