Pred-Silvestrovský turnaj v stolnom tenise - vyhodnotenie

03.01.2013

Dňa 29. decembra 2012 Klub stolného tenisu PLUS 40 Trebišov organizoval pred-Silvestrovský turnaj v stolnom tenise v kategóriách : dvojhra muži a dvojhra žien.

Išlo o amatérsky turnaj, do ktorého sa prihlásilo 39 mužov a 1 žena. Väčina bola z Trebišova a okolia, ale prišli aj trebišovskí rodáci z Bratislavy a Poltára.

Hráči odohrali celkovo 96 zápasov, turnaj trval niekoľko hodín, počas ktorého sa podávalo občerstvenie a guláš, spestrením bola hudobná produkcia a tombola. Najlepší na prvých štyroch miestach boli ocenení diplomami a vecnými cenami.

Poradie v dvojhre mužov: 1. R. Zamborský, 2. Š. Ďurika, 3. Š. Dandár, 4. Š. Tóth.

Samotná súťaž v dojhre žien sa neuskutočnila pre nedostatočný počet prihlásených žien.

KST PLUS 40 Trebišov sa týmto chce poďakovať sponzorom: Duvalo s.r.o. Vranov n/T, Daner s.r.o. Trebišov, Tokaj Macík Winery s.r.o. Malá Tŕňa, Ulbrich Slovensko s.r.o. Bratislava za zabezpečenie hodnotných cien pre súťažiacich, firme Delfin s.r.o. Vranov n/T za propagáciu a Reštaurácii u Dasima za občerstvenie v podobe výborného gulášu.