3. ročník Miniligy ZŠ v stolnom tenise o Putovný pohár Primátora mesta Trebišov

04.06.2014

V mesiaci máj sa uskutočnil  3. ročník Miniligy ZŠ v stolnom tenise o Putovný pohár Primátora mesta Trebišov. Pozvánky boli rozoslané opäť všetkým Základným školám v meste, žiaľ ŽŠ Pribinova sa turnaja nezúčastnila.

V troch súťažnych dňoch sa odohralo 5 kôl, keď každá škola odohrala s ostatnými školami 1 súťažný zápas. Zástupcovia škôl sa snažili zostaviť čo najlepšie družstvá a výsledkom bolo viacero veľmi pekných a vyrovnaných zápasov medzi hráčmi jednotlivých škôl.

Celkovým víťazom 3. ročníka sa stala ZŠ Gorkého, ktorá v poslednom kole v priamom súboji o 1.miesto porazila ZŠ M.R.Štefánika 6 : 4.

Základná škola Gorkého sa stala zároveň aj držiteľom Pohára od Primátora mesta Trebišov, pretože turnaj Miniligu v stolnom tenise vyhrala vo všetkých jej doterajších 3. ročníkoch.