Prihlásiť sa

Výsledky hádzanárskych zápasov: mladší a starší žiaci/ sobota 30. 11. 2019

02.12.2019

Mladší žiaci:


ŠK Zemplín Trebišov - HK SLAVOJ Trebišov 38:15 (20:6)

Zostava HK SLAVOJ Trebišov:

Matúš Halgaš, Tomáš Labanc, Jozef Matys 5, Marko Havrila, Michal Lešo 2, Max Kereštan, Damián Berecin, Patrik Perlovský 2, Matúš Geletka, Roland Úporský, Michal Liput, Martin Mihaľov 1, Matúš Pinkovský 5, Samuel Macko, Jakub Štefanko.

Trénerka: Eva Rabatinová

Zostava ŠK ZEMPLÍN Trebišov:

Jenčík Oliver; Balejčík Peter; Mojsej Alex 13; Karvaš Šimon 16; Ivan Peter 5; Bobrík Samuel; Petričko Samuel 3; Miňo Vladimír; Kríž Michal; Sojka Matej; Božok Nicolas; Popaďák Eduard; Rohaľ Oliver; Racek Patrik 1.

Tréner družstva: Petra Ujhelyová

Starší žiaci:

ŠK Zemplín Trebišov - HK SLAVOJ Trebišov 19:25 (9:14)

Zostava HK SLAVOJ Trebišov:

Roland Úporský, Jozef Matys 1, Jakub Tkáč 2, Samuel Juhás, Martin Štempák, Viliam Vlasatý, Tomáš Szöke 1, Damián Vernus 4, Erik Andrejko 7, Oliver Lejba 3, René Tarbaj 1, Benjamín Gagyi 6, Samuel Jaššo, Oliver Kocák.

Tréner: Ladislav Habaľ

Zostava ŠK ZEMPLÍN Trebišov:

Ďurka Peter 3; Mojsej Alex; Smržík Tomáš 4; Breda Ondrej 1; Ivan Peter; Petričko Samuel 1; Miňo Vladimír; Karvaš Matej 6; Karvaš Šimon 4.

Tréner družstva: Marián Ujhely

Mladší dorastenci

HK SLAVOJ Trebišov - HK Agro Topoľčany 39:31 (22:15)

Zostava HK SLAVOJ Trebišov:

Peter Ceľuch, Michal Bortňák, Alex Zorvan 2, Alex Kereštan 7, Dávid Toropila 4, Erik Andrejko, Peter Julian Frederic 8, Patrik Szathmáry 8, Timotej Tomko 10, Samuel Jaššo, Samuel Német, Benjamín Gagyi.

Vedúci družstva: Adrián Kanaloš
Trénerka: Eva Rabatinová
Asistent trénera: Ladislav Habaľ

Starší dorastenci

HK SLAVOJ Trebišov - HK Agro Topoľčany 33:28 (14:15)

Zostava HK SLAVOJ Trebišov:

Peter Ceľuch, Marek Hniďák 14, Dominik Valiska 3, Nikolas Farkas 2, Róbert Bandoľa, Martin Polča, Imrich Hrubý, Jakub Tyník, Erik Rohaľ, Dušan Mašľan 1, Lukáš Torkos 3, Jozef Hudák 7, Stanislav Serbin, Samuel Handra 3, Alex Zorvan.

Vedúca družstva: Eva Rabatinová
Tréner: Adrián Kanaloš
Asistent trénera: Jozef Gedeon ml. 
Fyzioterapeut: MUDr. Gabriel Valiska