Večer tekvicových strašidiel 2017

27.10.2017

Mesto Trebišov prostredníctvom Mestského kultúrneho strediska pripravilo piatok 27.10. Večer tekvicových strašidiel. Na októbrové podujatie mesto pozvalo deti z Trebišova a jeho okolia.

Súčasťou tohto tajuplného večera príšer, ktorý sa konal v estrádnej sále MsKS, bol strašidelno-zábavný program sprevádzaný kúzelníkom Gabim. Atmosféra netradičného večera sa niesla v znamení tajov a záhad, ktoré postupne odhaľoval. Kúzelník prezradil nielen zopár svojich tajomstiev, ale vyčaril deťom aj úsmev na perách a radosť, ktorá ich neopúšťala počas celého podujatia.

Na účastníkov magického večera čakalo vyhodnotenie súťaže O najvýnimočnejšie vyrezanú tekvicu, do ktorej sa mohli zapojiť jednotlivci, ale aj školské kolektívy. Hodnotená bola najmä kreativita autorov, ktorí neváhali a vytvárali strašidelnú tekvicovú hlavu. Podarilo sa im to skutočne unikátne.  Porota mala možnosť vybrať zo zaujímavých a tvorivo spracovaných kúskov.

Po ukončení tematického programu pre deti bol v Mestskom kine Slávia premietaný filmový príbeh Hurvínek a kúzelné múzeum. Deti a ich rodičia zažili piatkový večer plný zábavy, strašenia a zaslúžených sladkých odmien.

Výhercovia súťaže O najvýnimočnejšie vyrezanú tekvicu:

školské kolektívy:

1. ZŠ na Komenského ul. (3.A) 
2. ZŠ na Komenského ul.  (3. oddelenie ŠKD) 
3. ZŠ na Pribinovej ul.  (2. ročník) 

jednotlivci/rodiny:

1. rodina Ledlová 
2. Nina Lisyová 
3. Hubert Hazuga

© 2024 MESTO TREBIŠOV