Prihlásiť sa

Medzinárodný hádzanársky turnaj Hummel 4 Sport Cup

09.01.2019

V období od 3.1.do 6.1.2019 sa v Prešove uskutočnil Medzinárodný hádzanársky turnaj Hummel 4 Sport Cup.
Na turnaji sa zúčastnili družstvá reprezentujúce HK Slavoj Trebišov v dvoch kategóriách: starší žiaci a mladší dorastenci.

Odohrané zápasy ukončili s týmito výsledkami:

Starší žiaci:

Základná skupina:

HK Slavoj Trebišov – UKS Spartakus Buk (Poľsko)                         16:14

HK Slavoj Trebišov – Polva Käsipalliklubi (Estónsko)                                  9:19

HK Slavoj Trebišov – SPR Pogoń 1945 Zabrze (Poľsko)                   16:16


V základnej skupine skončili na druhom mieste. Z tohto miesta postúpili do štvrťfinále turnaja.

HK Slavoj Trebišov – Tatran Prešov 2004                             6:22
 

Zápasy o konečné 5. - 8. miesto na turnaji:

HK Slavoj Trebišov – Tatran Prešov 2005                             11:9

HK Slavoj Trebišov – Polva Käsipalliklubi (Estónsko)                      8:21

Starší žiaci si napokon vybojovali konečné 6. miesto z celkového počtu 17 účastníkov v kategórii U15 (starší žiaci).

Zostava starších žiakov HK Slavoj Trebišov:

René Demjan, Oliver Kozel, Benjamín Gagyi, Tomáš Szӧke, Martin Štempák, Viliam Vlasatý, Patrik Szathmáry, Alex Kereštan, Damián Vernus, Erik Andrejko, Oliver Lejba, Sebastián Németh, Dominik Malý, Samuel Jaššo.

Tréner: Eva Rabatinová

Mladší dorastenci:

Základná skupina:

HK Slavoj Trebišov – KS Vive Kielce (Poľsko)                                            17:15

HK Slavoj Trebišov – Agrinox Market Mezökövesdi KC (Maďarsko)          18:15

HK Slavoj Trebišov – Házená Mělník (Česko)                                              16:9

HK Slavoj Trebišov – SPR Pogoń 1945 Zabrze I. (Poľsko)               11:15

V základnej skupine skončili na 3. mieste, keď prvé tri družstvá mali zhodne po 6 bodov. Týmto umiestnením sa dostali do boja o konečné 5. - 8. miesto na turnaji.

HK Slavoj Trebišov – Grundfos Tatabánya KC                                            18:16

HK Slavoj Trebišov – Házená Mělník (Česko)                                              13:10

Mladší dorastenci vybojovali v celkovom hodnotení 5. miesto z celkového počtu 11 účastníkov v kategórii U17 (mladší dorastenci).

Zostava mladšieho dorastu HK Slavoj Trebišov:

Adam Antolík, Alex Šalapa, Alex Zorvan, Samuel Handra, Lukáš Torkos, Samuel Demko, Stanislav Serbin, Michal Bortňák, Sebastián Sninský, Peter Julian Frederic, Dávid Šubák.

Tréner: Adrián Kanaloš