Prihlásiť sa

DMTV 2019: Ocenení žiaci, reprezentanti a reprezentantky mesta Trebišov

24.08.2019

Sobotu 24. 8., počas Dní mesta Trebišov 2019, boli ocenení žiaci, mladí reprezentanti a reprezentantky mesta v rôznych  individuálnych aj kolektívnych súťažiach.

Kategória:

individuálne súťaže:
 

Michaela Baňacká - ZŠ Komenského,

Dávid Veľk - ZŠ Komenského,

Dominik Doboš  - ZŠ M. R. Štefánika,

Johanna Lörincová a Lujza Suchá - ZŠ M. R. Štefánika,

Róbert Štim, Ervín Karvaš - ZŠ M. R. Štefánika,

Ervín Karvaš - ZŠ M. R. Štefánika,

Barbora Bodnárová - ZŠ Pribinova,

Andrej Frič - Gymnázium Trebišov,

Matej Frič - Gymnázium Trebišov,

Mária Ceľuchová - Cirkevné gymnázium,

Jakub Bodnár - Cirkevné gymnázium,

Katarína Recká - SSOŠ DSA,

Jakub Hegedüš a Filip Princík - OZ Karate klub TV,

Sára Hegedüšová - OZ Karate klub TV,

AlexiaFurdová - OZ Karate klub TV,

Ema Peregrinová - ZŠ Pribinova, 

Vladimír Balog - ZŠ I. Krasku,

Karol Daňo a Oliver Zajac - ZŠ I. Krasku,

Vladimír Čerep - Gymnázium Trebišov,

Denis Romančák - ZUŠ,

Sára Hegedüšová - ZUŠ,

Sofia Tejová a Samuel Ondruš - ZUŠ,

Dávid Šatala - ZUŠ,

Adela Tomášová - ZUŠ,

Lucia Müllerová - ZUŠ,

Rebeka Širáková - Bedmintonový klub VICTORY,

Radoslav Širák - Bedmintonový klub VICTORY.

Kategória:

kolektívne súťaže:

Michal Dušek, Petra Juríková, Frederik Maťaš - ZŠ Komenského,

Jakub Samuel Jansa, Jakub Takáč, Richard Zavadiak a Samuel Závocký - ZŠ Pribinova,

Daniel Demko, Mário Filip, Benjamín Gagyi, Samuel Bajužík,Dominik Obrin, Peter Horváth, Erika Poľaková a Radoslava Oláhová - ZUŠ,

Ondrej Gondek a Samuel Demko,Samuel Ostrožovič, Erik Rohaľ, Niko Sekulič, Tomáš Sidor, Boris Timko, Miroslav Tóth, Nikolas Vernus, Dominik Čižmár, Marek Hniďák a Richard Huľo - Gymnázium Trebišov,

Kristína Ciliová, Veronika Čalfová, Katarína Gedrová, Viktória Grančajová, Viktória Janoková - Gymnázium Trebišov,

Viktor Staš, Samuel Novák, Miroslav Belej, Samuel Borčík a Ondrej Gondek - Gymnázium Trebišov,

Zuzana Mrázová, Lýdia Oravkinová, Patrícia Zajacová - Cirkevné gymnázium,

Miriam Diheneščíková, Jakub Štefanko a Marek Štefanko - biblická olympiáda,

Samuel Demko, Samuel Jaššo, Adam Antolík, Michal Bortňak, Peter Ceľuch, Samuel Handra, Imrich Hrubý, Samuel Németh, Julián Frederic Peter, Stanislav Serbin, Patrik Szathmáry, Alex Šalapa, Dávid Šubák, Timotej Tomko, Lukáš Törkos a Alex Zorvan - HK Slavoj Trebišov,

Tamara Košvaryová, Sofia Feketeová, Nina Dufincová, Matej Hrtan, Ema Hrtanová, Nina Iľková, Natália Kulínová, Diana Hamšiková, Dorota Magurová, Soňa Bindasová, Viktória Birová a Nino Kožuch - ZUŠ.