Futbalový turnaj žiakov stredných škôl
16.06.2026
Dnes sa na futbalovom štadióne Slavoj Trebišov uskutočnil futbalový turnaj žiakov stredných škôl o pohár primátora mesta Trebišov v organizácii Centra voľného času Trebišov s podporou mesta Trebišov.
Konečné poradie tímov:
1. miesto – SŠ Kollárova Sečovce
2. miesto – DSA Trebišov
3. miesto – GOA Trebišov
4. miesto – SOŠSaP sv. Jozafáta Trebišov
Individuálne ocenenia:
Najlepší hráč: Dávid Dorovčák (DSA Trebišov)
Najlepší brankár: Maksym Rudiakovskyi (SŠ Kollárova Sečovce)
Najlepší strelec: Tomáš Čačko (GOA Trebišov)
Víťazom srdečne blahoželáme a všetkým tímom ďakujeme za fair-play hru a skvelú športovú atmosféru!