Futbalový turnaj žiakov stredných škôl

16.06.2026

Dnes sa na futbalovom štadióne Slavoj Trebišov uskutočnil futbalový turnaj žiakov stredných škôl o pohár primátora mesta Trebišov v organizácii Centra voľného času Trebišov s podporou mesta Trebišov.

Konečné poradie tímov:

1. miesto – SŠ Kollárova Sečovce

2. miesto – DSA Trebišov

3. miesto – GOA Trebišov

4. miesto – SOŠSaP sv. Jozafáta Trebišov

Individuálne ocenenia:

Najlepší hráč: Dávid Dorovčák (DSA Trebišov)

Najlepší brankár: Maksym Rudiakovskyi (SŠ Kollárova Sečovce)

Najlepší strelec: Tomáš Čačko (GOA Trebišov)

Víťazom srdečne blahoželáme a všetkým tímom ďakujeme za fair-play hru a skvelú športovú atmosféru! 

© 2026 MESTO TREBIŠOV