Skvelý úspech pre BK Victory Trebišov aj naše mesto

23.06.2026

Na Majstrovstvách Slovenska veteránov v bedmintone sa hráči BK Victory Trebišov rozhodne nestratili a domov si priniesli krásne umiestnenia.

Radoslav Širák získal 1. miesto v dvojhre vo vekovej kategórii 50 – 55 rokov.

Ladislav Szilágyi a Radoslav Širák vybojovali 2. miesto v mužskej štvorhre vo vekovej kategórii 50 – 60 rokov.

Ďalší veľký úspech pridal Radoslav Širák aj v zmiešanej štvorhre, kde spolu s Alžbetou Strehárski obsadili 1. miesto vo vekovej kategórii 50 – 60 rokov.

Srdečne blahoželáme k výborným výsledkom a ďakujeme za skvelú reprezentáciu klubu aj mesta Trebišov.

© 2026 MESTO TREBIŠOV