Skvelý úspech pre BK Victory Trebišov aj naše mesto
23.06.2026
Na Majstrovstvách Slovenska veteránov v bedmintone sa hráči BK Victory Trebišov rozhodne nestratili a domov si priniesli krásne umiestnenia.
Radoslav Širák získal 1. miesto v dvojhre vo vekovej kategórii 50 – 55 rokov.
Ladislav Szilágyi a Radoslav Širák vybojovali 2. miesto v mužskej štvorhre vo vekovej kategórii 50 – 60 rokov.
Ďalší veľký úspech pridal Radoslav Širák aj v zmiešanej štvorhre, kde spolu s Alžbetou Strehárski obsadili 1. miesto vo vekovej kategórii 50 – 60 rokov.
Srdečne blahoželáme k výborným výsledkom a ďakujeme za skvelú reprezentáciu klubu aj mesta Trebišov.