Prihlásiť sa

Jesenná burza použiteľných vecí

08.10.2018

Charitný dom sv. Edity Steinovej Vojčice v spolupráci s Mestom Trebišov organizujú Jesennú burzu použiteľných vecí. Charitatívno-ekologická akcia sa uskutoční utorok 16. októbra a stredu 17. októbra 2018 v čase od 9.00 h na prízemí Mestského kultúrneho strediska v Trebišove.  

Pondelok 15. októbra 2018 v čase od 13.00 h do 17.00 h bude aj možnosť priniesť použité, prípadne už pre vás nepotrebné šatstvo do budovy MsKS (prízemie), kde ho od vás preberú poverení zamestnanci charitného domu. Prosíme prinášať len čisté a nepoškodené veci. Iba tie budú môcť byť prevzaté.

Burza je charitatívna najmä preto, lebo sa ňou pomôže sociálne slabším občanom, ktorí sa dokážu takýmto spôsobom dostať k potrebným veciam za dobrovoľný príspevok. Veci tak nájdu nové využitie, predĺži sa ich životnosť, čím sa predíde vzniku odpadu a šetrí sa aj životné prostredie.

Záujemcovia o burzu si budú môcť vybrať z ponuky detských, dámskych a pánskych odevov, obuvi, ale aj hračiek, kabeliek, opaskov, bytového textilu, kníh.