Prihlásiť sa

14. ROČNÍK CYKLOTÚRY ÚCTY TREBIŠOV – HEJCE A SPÄŤ

27.03.2019

Cykloturisti z Trebišova a mesto Trebišov organizujú 14. ročník jarnej cyklotúry úcty Trebišov – Hejce a späť pre širokú cyklistickú verejnosť. Cyklotúra bude spojená s položením vencov k pomníku 42 vojakov, ktorí zahynuli pri leteckej katastrofe pri návrate z mierovej misie v Kosove a pri príležitosti ukončenia druhej svetovej vojny. Na doterajších ročníkoch sa zúčastnilo 891 cyklistov.

Štart cyklotúry sa presúva zo 4. mája na STREDU 8. MÁJA o 7:30 hod. (prezentácia od 7:00 hod.) pred bývalou budovou hotela Tokaj, na Námestí Štefana Boleslava Romana. V prípade nepriaznivého počasia, bude akcia preložená na 11. máj (sobota). Sedemhodinová túra so šiestimi zastávkami má 140 km. Podmienkou účasti je vek nad 15 rokov, zdravotná zahraničná poistka na príslušný deň, prilba, spoľahlivý bicykel, najazdených aspoň 300 km a potvrdenie o účasti - vyplnené potvrdenie je potrebné odovzdať ráno pri prezentácii.

Touto náročnou cyklotúrou, ktorá je apolitická, si preveríte svoju výkonnosť a prispejete k zlepšeniu svojho zdravotného stavu. Každý účastník jazdí na vlastnú zodpovednosť, ohľaduplne a bezpečne, so zapnutou cyklistickou prilbou a bez zbytočného používania mobilného telefónu. 

Viac informácií na mobilnom čísle 0905 139 910 - p. Biro a na tel. čísle 0903 126 568 - p. Romančák.

Tešíme sa na vašu účasť.

Zmenu termínu a iné oznamy sledujte na stránke www.cyklotv.sk