Prihlásiť sa

FRAGILE

14.04.2019

V Trebišove vystúpi slovenská vokálna skupina FRAGILE.

Hudobné zoskupenie FRAGILE je zložené z populárnych osobností, známych z rôznych televíznych seriálov, divadelných, muzikálových produkcií či televíznych šou. Bez použitia hudobných nástrojov, teda a cappella, skupina zinterpretuje stredu 29. mája 2019 o 19.00 h v Mestskom kultúrnom stredisku v Trebišove známe rock/pop/jazzové hity svetových umelcov. Hoci sa v ich repertoári nájdu aj skladby velikánov, akými sú Bach či Chopin, ich najväčšou prednosťou sú tituly súčasnej populárnej hudby. Hitom svetových autorov a interpretov dávajú svojou kreativitou a hravosťou novú tvár. Predstavenia a cappelly sú plné nielen výbornej hudby, ale aj skvelého humoru, vďaka ktorému zažijete neopakovateľný večer plný jedinečnej zábavy.

Členovia Fragile:
Braňo Kostka,
Soňa Norisová,
Jana Golis,
Helena Krajčiová,
Svetlana Rymarenko,
Slavo Košecký,
Martin Madej a
Jožo Hečko.

Alternujúcimi členmi skupiny sú: Peter Lacho, Martin Klempár, Daniela Tomešová, Karolína Majerníková a Anabella Mollová.

Vstupné: 14 €

Predpredaj lístkov: pokladňa MsKS v dňoch od STREDY – NEDEĽU 16.00 h – 20.00 h alebo online na http://www.msks.trebisov.sk/klient-355/kino-117/stranka-2891/film-313625