Prihlásiť sa

Odchody vlakov - PREDSTAVENIE PRESUNUTÉ

17.01.2020

Mesto Trebišov presúva predstavenie ODCHODY VLAKOV
zo dňa 24. apríla 2020 o 19,00 hod. na 17. septembra 2020 o 19,00 hod. v MsKS Trebišov.


Vstupenky zostávajú v platnosti!
Tým záujemcom, ktorí nechcú prísť na septembrové predstavenie, budú peniaze za zakúpené vstupenky vrátené v pokladni MsKS Trebišov hneď, ako bude obnovená jej prevádzka.

 

Trebišovčania si vychutnajú vynaliezavú invenčnú komédiu dvoch hercov z pera legendárneho autora Petra Zelenku na motívy hry Michaela Frayna – ODCHODY VLAKOV.

Predstavenie je výnimočné netradičným spracovaním príbehu, scenára, réžie i hereckým obsadením televíznych moderátorov Adely Vinczeovej a Viktora Vinczeho.

Predstavenie sa uskutoční piatok 24. apríla 2020 o 19.00 h v DS MsKS.

Cena vstupného: 16 €. Lístky sú už v predaji.

ODCHODY VLAKOV sú príbehom dvoch neúspešných hercov, ktorí sa aj za cenu totálneho kolapsu snažia zachrániť svoje predstavenie, dobrú povesť a zvláštny milenecký vzťah. Počas 90 minút prináša hra množstvo zábavných a krkolomných situácií. Tragikomické konanie oboch hlavných postáv odráža ich túžbu po uznaní a vzájomnej blízkosti na javisku i mimo neho. Komický a zároveň citlivý príbeh nabáda k zamysleniu sa nad rolami, ktoré v živote všetci hráme a často nedokážeme určiť, ktorá z nich je tou pravou.

Účinkujú: Adela Vinczeová, Viktor Vincze
Scenár: Petr Zelenka
Hudba: Norbert Vizvári
Réžia a dramaturgia: Viktor Vincze st.
Dĺžka predstavenia: 90 minút (bez prestávky)

„Hra Odchody vlakov (Odjezdy vlaků) je adaptací hry Michaela Frayna Chinamen. Autorská práva zastupuje Aura-Pont s.r.o., Veslařský ostrov 62, 147 00 Praha 4.“