Prihlásiť sa

Otázky a odpovede

Vážení občania.

Máte otázky, ktoré sa týkajú mesta alebo mestskej samosprávy? Napíšte svoju otázku a v čo najkratšom možnom čase uverejníme odpoveď v spolupráci s príslušnými zamestnancami mesta z danej oblasti.

Vyhradzujeme si právo neuverejniť všetky otázky, najmä otázky s vulgárnym obsahom, anonymné otázky (ak nie je uvedené meno a priezvisko pisateľa), otázky, ktoré sa netýkajú problematiky mestskej samosprávy alebo niečo, čo nemá charakter otázky.

Dodávame, že táto forma komunikácie nenahrádza informačnú povinnosť mesta v zmysle platných právnych predpisov SR.

stanislava slivková, 01.11.2012 20:24

kde najdem tuto na novovyzerajucej stranke veci tykajuce sa sportu a kultury? hlavne by ma zaujimalo zajtrajsie korculovanie,ktore som si uz skor vsimla,ale teraz to tu nejak neviem najst a uz neviem kedy presne to bolo ci na 9.45 abo 10.45...surne!dakujem

Odpoveď

Dobrý deň,

Stránka je v testovacej prevádzke, preto ešte nie sú doplnené všetky informácie. Informácie zo športu sú alternatívne zverejňované aj na Facebooku: Trebišov-oficiálna stránka mesta. Ďakujeme za pochopenie.

Kancelária primátora

Maroš Mazúr, 01.11.2012 11:59

Dobrý deň, vynovená stránka je prehľadnejšia, no nenašiel som rubriku Úmrtia... moja mama (79) sa o toto pravidelne zaujíma, a keď jej zrušili televízny infokanál mesta, tak som jej pravidelne čítal informácie z vašej stránky. Zle som hľadal, alebo ste tieto informácie vynechali?? Ďakujem.

Odpoveď

Dobrý deň,

Ďakujeme za podnet, budeme sa ním zaoberať nakoľko nová stránka je ešte v testovacej prevádzke a bude sa dopĺňať.

Kancelária primátora

Ing. Dušan Grajcár, 01.11.2012 10:22

Vážený p. primátor. Prečo je v 12. zasadnutí MsZ Trebišov zvukový záznam zo zasadnutia MsZ z 26.9.2012. Kontroluje niekto túto stránku, alebo je to živelné ? Dôfam, že som nikoho neurazil ani neporušil pravidlá tejto stránky a že otázka bude uverejnená. Ďakujem.

Odpoveď

Dobrý deň,

Ďakujeme za podnet, závada už bola odstránená. Vzhľadom na to, že webstránka je nová počítame s možnými drobnými závadami, ktoré sa odstraňujú počas prevádzky. Taktiež sa bude ešte dopracovávať grafika , fotogalérie atd.

Kancelária primátora