Prihlásiť sa

Otázky a odpovede

Vážení občania.

Máte otázky, ktoré sa týkajú mesta alebo mestskej samosprávy? Napíšte svoju otázku a v čo najkratšom možnom čase uverejníme odpoveď v spolupráci s príslušnými zamestnancami mesta z danej oblasti.

Vyhradzujeme si právo neuverejniť všetky otázky, najmä otázky s vulgárnym obsahom, anonymné otázky (ak nie je uvedené meno a priezvisko pisateľa), otázky, ktoré sa netýkajú problematiky mestskej samosprávy alebo niečo, čo nemá charakter otázky.

Dodávame, že táto forma komunikácie nenahrádza informačnú povinnosť mesta v zmysle platných právnych predpisov SR.

Dana Brezova, 28.01.2013 14:38

Dobrý deň. Pred rokom som kúpila byt v centre mesta. Postupne som ho prerábala a samozrejme že na vchodových dverách bol oznam o prebiehajúcej rekonštrukcii. Evidentne to však prekážalo páru susedom a od tej doby neustále čelím rôznym neoprávneným verbálnym útokom, ohováraniu, robeniu na prieky, dalo by sa povedať k určitému obmedzivaniu a dokonca spisovaniu petícií voči mojej osobe. Máme doma niekoľkotýždňové dieťa a celý tento problém je dost stresujúci pre celú moju rodinu. Chcem vedieť, kde presne sa mám obrátiť ešte pred tým, ako to budem riešiť súdnou cestou. Ďakujem

Odpoveď

Dobrý deň,

z Vášho príspevku nie je zrejmé čo presne Vaši susedia napádajú, skúste preto kontaktovať správcu bytového domu aby Vám pomohol spor riešiť, alebo podaním na políciu, ktorá vec postúpi na správne konanie.

Radovan Jílek
Kancelária primátora

Jozef Štefanko, 28.01.2013 10:12

Dobrý deň

Na ulici MRŠ v zelenom pase pred kostolom sú označené stromy červeným krížom aj tie sú určené na výrub ak áno tak prečo?

Odpoveď

Vami uvedené stromy nie sú určené na výrub. Označenie týchto stromov je aktivita nezistenej osoby.

Ľubomír Princík
Oddelenie výstavby a majetku

stanley, 28.01.2013 02:05

kedy bude v trebišove už skatepark??? už je rok 2013:)))!!! caka nato pol trebišova ne jeden skater sa vykakal na tento koniček koli takym podmienkam a je ich tu stale vela je tu kopu novych mladych ale aj starych skaterov ktory stale jazdia pribudaju aj aggresive skateri takze jazdci na korčuliach je nas tu asi 7 skaterov pol mesta amaterov aj profikov takze skatepark by bol maximalne plny!!! keby sa vyberal nejaky ten poplatok mestu by sa to mozno uplne aj vratilo:)takze nemoze byt vyhovorka ze nesu nato financie kazde mestoto ma už a ani ze nas je malo je nas tu po milu jarmilu:)ktory by vyuzili S.K.A.T.E.P.A.R.K

Odpoveď

Dobrý deň,
Skatepark bude realizovaný v tomto roku. Zároveň Vás žiadame o dodržiavanie podmienok, anonymné príspevky nebudú zverejnené.

Radovan Jílek
Kancelária primátora

Roman Hanc, 27.01.2013 23:44

Chcel by som sa opýtať,čo je s pouličným svetlom na Kutnohorskej ulici a ul.ČSA,niekoľko dní resp.nocí nám to tu nesvieti...či bude svietiť asi kedy,a čo sa deje...ja sa tmy dosť bojím tak sa pýtam...vopred ďakujem za odpoveď.

Zdraví Roman Hanc

Odpoveď

Dobrý deň

V tejto lokalite je porucha,ktorá sa prejaví po niekoľkých hodinách prevádzky.

Naši kolegovia sa tomu venujú už niekoľko dní vrátane dnešného dňa.

Zdraví
Michal Pačuta
TS Trebišov

Jaroslava Borovicova, 27.01.2013 15:47

Dobry den.Chcela by som sa informovat kedy sa bude otvarat obchodne centrum oproti adriany a ci neviete kddde sa mozu pisat ziadosti o pracu DAKUJEM

Odpoveď

Dobrý deň,
Uvedená prevádzka patrí súkromnému subjektu, mesto touto informáciou nedisponuje.

Radovan Jílek
Kancelária primátora

Veronika Sotáková, 27.01.2013 11:12

Dobrý deň,

chcela by som sa opýtať, ako sa mesto chystá riešiť problém s recykláciou odpadu a to hlavne na sídliskách v našom meste. Na sídlisku Sever sú len dve kontajnery na triedeny odpad, ktoré sú mi známe. Myslím si, že ich kapacita nie je dostatočná pre všetkých obyvateľov sídliska. Preto by ma zaujímalo, či by sa tento problém nedokázal riešiť nejako komplexsnejšie i vzhľadom na naše životné prostredie.
Za odpoveď Ďakujem

Odpoveď

Dobrý deň

Plánujeme riešiť zber separovaného odpadu paralelne so zmenou triedenia a spracovania odpadu na našom separačnom stredisku.

V závislosti od financií by sme to chceli uskutočniť do konca roku 2013.

Zdraví
Michal Pačuta
TS Trebišov

marian manasil, 25.01.2013 16:23

ked ze som volil p. kolesara za primatora chcem mu polozit otazky...nie je smiesne takto propagovat nase mesto ako vysypat vlecku dreva do centra mesta??? preco nezverejnite osobu ktora povolila vyrub 88 stromov ...???aj z obvodneho uradu... ked ze poznam p. kolesara a jeho rodinu ako cestnych ludi preco take jednanie??? nielen z obvodnym uradom ale aj z niektor.obcanmi mesta ktory maju iny nazor na chod mesta?? som dost sklamany aj z cenzury na web stranke...NIET POLITIKY BEZ KRITIKY.... A POVEDZTE KDE JE PRAVDA...???PEKNY DEN PRAJEM VSETKYM TREBISOVCANOM...

Odpoveď

Dobrý deň pán Manasil,
Postup, ktorý mesto zvolilo považujeme za správny. Čo sa týka webstránky, trváme na dodržiavaní pravidiel tam uvedených.

Radovan Jílek
Kancelária primátora

Jozef Novak, 25.01.2013 15:22

Neodpovedali ste mi na otazku, lebo skolske zariadenia nie su mestske rozpoctove organizacie, takze spominane uverove podmienky sa na ne nevztahuju. Je pravda,ze skolske zariadenia dostali prikazom si zriadit ucty v Prima banke a ake z toho budu mat vyhody?

Odpoveď

Školy a školské zariadenia sú mestské rozpočtové organizácie.

Radovan Jílek
Kancelária primátora

Jozef Novak, 25.01.2013 10:42

Chcel by som sa opytat kompetentnych na mestskom urade, ze ci skolske zariadenia v meste Trebisov dostali prikaz zriadit nove ucty v Prima banke a ake to bude mat vyhody pre ne?

Odpoveď

Povinnosť mestských príspevkových a rozpočtových organizácií vykonávať peňažné operácie prostredníctvom bežných účtov v Dexia banke - terajšia Prima banka - vyplýva z úverových zmlúv uzatvorených v rokoch 2006-2010.

Radovan Jílek
Kancelária primátora

Ing. Dušan Grajcár, 24.01.2013 21:38

Myslíte si p. primátor, že spôsob akým ste riešili otázku výrubu stromov v parku / vyložením vlečky pred Obvodným úradom životného prostredia / bol správny ? Nedalo sa to riešiť iným spôsobom ? Ďakujem za odpoveď, dúfam, že bude uverejnená.

Odpoveď

Predložením vzorky drevnej hmoty bol preukázaný stav stromov pred výrubom, pričom rozhodujúci je stav kmeňov a nie pňov, ktoré po výrube ostali v parku. Primátor rieši problémy spôsobom, ktorý považuje za správny. Z toho, že Vami uvádzaný spôsob bol použitý, vyplýva, že ho primátor považuje za správny.

Kancelária primátora

Marián Mazúr, 24.01.2013 12:22

Dobrý deň, odhliadnuc od dôvodov ,prečo to kto urobil, chcem sa opýtať, či bude ten, kto to drevo zložil v meste, či bude za to potrestaný napríklad Mestskou políciou?? predpokladám, že nik si svojvoľne nemôže čokoľvek kdekoľvek vysypať.

Odpoveď

Dobrý deň pán Mazúr,

V žiadnom prípade nejde o skládku, uvedené drevo mesto predložilo na dendrologickú analýzu Obvodnému úradu životného prostredia.

Radovan Jílek
Kancelária primátora

Jozef Novak, 23.01.2013 11:12

Cela situacia okolo vyrubu v parku sa mi zda nepriatelna, tak by som sa chcel opytat dalsiu otazku. Za aku cenu sa predavalo drevo z vyrubanych stromov z parku do osady?

Odpoveď

Všetka drevná hmota zo suchých stromov bola odvezená na Stredisko osobnej hygieny a práčovne na Medickej ulici, kde sa predáva ako palivové drevo za 20 €/priestorový meter.

Ing. Ľubomír Princík
Oddelenie výstavby a majetku

Pavol BAČIK, 22.01.2013 21:48

Nechápem,prečo pán primátor zneužíva TUK
pre nezhody s jedným jeho členom.Akoby táto organizácia mohla zato,že títo dvaja
majú medzi sebou nedorozumenie.Kde sa podela tá naša demokratičnosť?Pokiaľ sa pán primátor necíti byť vinný z obvinení pána Juhasa nech zdokladuje deratizáciu
v rómskej osade trebárs aj kontrolórom mesta a nie takéto jednanie.Sklamali ste ma pán primátor.

Odpoveď

Nepoložili ste otázku, takže Vám nemôžeme odpovedať. Na vysvetlenie Vám prikladáme záznam stretnutia primátora s občanmi, kde pán Juhás obvinil primátora bez doloženia konkrétnych dôkazov, a vyjadroval sa za TUK, k čomu nemal mandát. Preto sa TUK od tohto pána dištancoval otvoreným listom. Pri pochybnostiach ohľadom deratizácie Vám radi pri Vašej osobnej návšteve umožníme nahliadnutie do dokumentácie . Zároveň Vás poprosím aby ste sa nehanbili za svoju identitu a podpisovali sa pravým menom, Pavol Bačik v evidencii obyvateľov Trebišova neexistuje.

Stretnutie primátora s občanmi 07.11.2012

Otvorený list TUK primátorovi

Radovan Jílek
Kancelária primátora

Jozef Novak, 22.01.2013 20:04

Chcel by som sa opytat od kompetentnych na mestskom urade, ze ako bolo vyuzite drevo z vyrubu 88 stromov, ktore boli vyrubane v mesiacoch december a januar v mestskom parku?

Odpoveď

Drevo z výrubu vyschnutých a poškodených stromov za mesiac december bolo odpredané do osady cez stredisko osobnej hygieny za cenu 280 eur. Január ešte neskončil, preto nemáme sumarizované finančné prostriedky za aktuálny mesiac. Všetko drevo z orezov a výrubov je mestom odpredávané, zdarma sa nikomu neposkytuje.

Radovan Jílek
Kancelária primátora

Peter Varjassy, 21.01.2013 18:16

Prosím Vás, dajte opraviť tú VEĽKÚ DIERU na ceste za Jednotou, ako sa rozchádzajú cesty Kukučínova a Rastislavova, v strede pri kanalizačnom poklope. ďakujem

Odpoveď

Dobrý deň

Hneď ako to dovolí počasie.
Samozrejme netýka sa to len miesta o ktorom píšete.
Budeme opravovať aj ďalšie.

Zdraví

Michal Pačuta
TS Trebišov

Roman Hanc, 21.01.2013 17:49

Chcel by som sa opýtať,čo bude mesto resp.TS robiť s dierami na cestách...dnes sa mi podarilo do jednej vojsť pred Kauflandom a tehlovou bytovkou smerom na kruhový a poviem Vám bol to neskutočný zážitok!!!Viem ,že ešte na to neprišiel čas,ale treba s tým niečo robiť...Otázka č.2...či ste spokojný s dodávateľom,ktorý ako ste prezentovali v apríli 2012 opravoval tieto diery revolučnou najmodernejšou metódou,lebo niekedy to opravovali TS zastaralou metódou a ja ako laik roydiel nevidím...dokonca mám pocit,že je to horšie...

Odpoveď

Mesto Trebišov plánuje rekonštrukciu ciest a chodníkov na jar. V zime kvôli nízkym teplotám nie je možné diery opravovať ani novou technológiou. S novou technológiou sme spokojní, bohužiaľ nedá sa aplikovať na rozsiahle poškodenie vozovky.

Radovan Jílek
Kancelária primátora

Jozef Novak, 21.01.2013 13:39

Dakujem za odpoved. Moja dalsia otazka znie, ze kolko stromov mesto nechalo vyrubalo v parku za mesiac december, januar a preco? Kedy a kolko stromov mesto planuje vysadit namiesto tych vyrubanych?

Odpoveď

V mesiaci december 2012 bolo vyrúbaných v Mestskom parku v Trebišove 29 ks drevín a v mesiaci január 2013 to bolo 59 ks stromov. Výrub bol uskutočnený z dôvodu možnosti bezprostredného ohrozenia zdravia alebo života človeka alebo značnej škody na majetku, nakoľko predmetné jedince boli vyschnuté. Oznámenie o výrube týchto drevín bolo zaslané na Obvodný úrad životného prostredia v Trebišove v zákonne stanovenej lehote. Primeraná náhradná výsadby bude prostredníctvom Centra voľného času Príroda realizovaná v jarných a letných mesiacoch.

Ing. Eva Bučková
odd. výstavby a majetku

Jozef Novák, 21.01.2013 09:51

Dobrý deň.

Chcel by som sa opýtať od kompetentných na mestskom úrade, že koľko peňazí by mesto ušetrilo od Vášho nástupu, pokiaľ by sa nenakupovali produkty od spoločnosti Microsoft, ale využívali by sa open source programy?

za odpoveď vopred ďakujem

Odpoveď

Dobrý deň,

Mesto by neušetrilo nič, naopak by muselo zaplatiť niekoľko desiatok tisíc eur za nové programy pre výkon samosprávy. Programy, ktoré mesto používa na svoju činnosť, matriky, pokladne atd. sú špecializovaným softwarom, ktorý beží pod OS Windows, tento stav mesto zdedilo po predchádzajúcich vedeniach. Vzhľadom na niektoré dáta, ktoré sa odosielajú do serverov štátnej správy to ani nie je možné, nakoľko štátna správa takisto používa platformu Windows. Z open source mesto využíva balík Open Office tam, kde je to možné.

Radovan Jílek
Kancelária primátora

Jozef, 18.01.2013 10:29

zdravím plati sa dan za psa z utulku ? dakujem

Odpoveď

Dobrý deň

Od roku 2013 sa platí daň aj za psa z útulku.

Ing. František Feďák
Finančné oddelenie

Michal Polák, 17.01.2013 18:59

Dobrý deň, prečo stagnujú jednania Mesta Trebišov so spoločnosťou ANTIK z dôvodu ich žiadosti pripojenia optického kábla v mestskej časti za koľajami pri kasárňach na Kollárovej ulici kde bývam ? Viete mi povedať kedy spoločnosť ANTIK dostane povolenie od Mesta Trebišov na pripojenie uvedeného optického kábla ?

Odpoveď

Mesto Trebišov vznieslo k projektu spoločnosti ANTIK viacero zásadných pripomienok, ktoré neboli firmou ANTIK riešené a tak je konanie zastavené.

Ing. Ľubomír Princík
Oddelenie výstavby a majetku

K. Feketova, 16.01.2013 09:52

Dobry den, mohlo by mesto v tomto pocasi zabezpecit posypanie chodnikov na nadjazde? Neskutocne sa tam smyka, podchod nie je, cez kolaje je prechod zakazany a clovek nechce riskovat pokutu. Dakujem.

Odpoveď

Dobrý deň

Údržbu nadjazdu zabezpečuje Slovenská správa ciest.

Budeme ich informovať.

Zdraví
Michal Pačuta
TS Trebišov

Peter Maly, 16.01.2013 08:42

zdravím kedy mesto vybuduje skatepark ? nemal nahodou byt pri kauflande? ci sa nato uz zabudlo ? dakujem

Odpoveď

Dobrý deň,

Mesto počíta s vybudovaním skateparku, ktorý bude realizovaný v priebehu roku 2013.

Kancelária primátora

i.demeterova, 11.01.2013 09:47

ja sa chcem opat vratit k teme parkovisko na Severnej,cize chcem sa spytat,to opat ukrojite zo zelenej plochy smerom na ihrisko a rozsirite uz existujuce parkovisko o 9par.miest?len kvoli tym9autam,...?toto neriesi celkove parkovanie na Severe,a co s chodnikom,ktory pouzivaju chodci smerom z Ternavskej do mesta,zrusi sa?,ked tam budu pak.miesta ci ako,je sice rozbity ale je chodcami vyuzivany,ci sa opat zasiahne do plochy ihriska/lebo inac sa to asi nebude dat vybetonovat/a vytvori sa novy chodnik,alebo budu chodci chot pomedzi auta?prepacte pan Princik,ze sa k tomu neustale vraciam,ale vase odpovede ma neuspokojili,byvam tu roky,viem ako je dana plocha vyuzivana,dalsie a dalsie auta za bytovkou znamenaju viac vyfukovych plynov,menej zelene,menej kyslika,menej zatravnenej plochy,kde moze vsiaknut pebytkova voda apod...dakujem

Odpoveď

Využitie parkoviska medzi bytovým domom 2275 a trafostanicou je nedostatočné, lebo umožňuje len jednoradové kolmé parkovanie pre 9 automobilov. Rozšírením parkoviska o 5 metrov smerom na sever sa umožní dvojradové kolmé parkovanie. Ďalších 35 parkovacích miest bude v tejto lokalite vybudovaných východne od plota záhrad Hurbanovej ulice. Všetky parkoviská budú riešené z polovegetačných tvárnic, takže nemusíte mať obavy zo zabetónovania sídliska a aj odtok dažďovej vody je tým vyriešený. Terajší chodník medzi Ternavskou a Severnou ulicou bude dvojúčelový. Bude ďalej slúžiť ako chodník pre peších, aj ako prístupová jednosmerná cesta na parkovisko s obmedzenou rýchlosťou. Takéto riešenia sú bežné aj v iných mestách nielen na Slovensku.

Toto riešenie je kompromisom medzi zvyšujúcimi sa požiadavkami obyvateľov na nové parkovacie miesta a potrebe zachovania zelene a detských ihrísk. Ubezpečujem Vás, že na sídlisku Sever zostane stále dosť zelene, bude vysadená nová a bude zrekonštruované aj detské ihrisko na úroveň s ktorou určite budete spokojná. Dúfam, že uznáte, že je lepšie pozerať sa na problém parkovania, zelene a detských ihrísk reálne a že nemá zmysel kresliť ďalšie sci-fi projekty na niekoľko podlažné parkovacie domy, navyše keď všetky vhodné pozemky na sídlisku Sever boli v minulosti rozpredané súkromným osobám.

Ing. Ľubomír Princík
Vedúci oddelenia výstavby a majetku

Mgr. Mária Duduričová, 09.01.2013 12:39

Dobrý deň, rada by som reagovala na vybudovanie nových parkovacích miest na sídlisku Sever - konkrétne popri plotoch od ul. Ternavskej po ul.Severnú. Kde sa majú naše deti hrať???? Na sídlisku Sever sa nevybudovalo ani neopravilo ani jedno detské ihrisko, ale už zase nám beriete zelené plochy, ktoré naše deti využívajú na hry. Výsledkom síce bude viac parkovacích miest, ale som zvedavá kto ponesie zodpovednosť za prípadné úrazy resp. poškodzovanie áut keďže deti sa budú musieť hrať na parkoviskách. To naozaj neexistuje iná možnosť, len zase uškodiť deťom????? Možno sa to nezdá, ale aj tá zelená plocha pod plotmi rodinných domov je deťmi využívaná!!!!!

Odpoveď

Nové parkoviská na sídlisku Sever nezasiahnu do žiadneho detského ihriska a ani do žiadnej veľkej trávnatej plochy, na ktorej sa hrali deti. Mesto Trebišov bude v priebehu roka 2013 rekonštruovať detské ihrisko aj na sídlisku Sever, takže obavy, že sa deti nebudú mať kde hrať sú neopodstatnené.

Ing. Ľubomír Princík
Oddelenie výstavby a majetku

Jozefina Kolesarova, 09.01.2013 06:43

Chcem sa spýtať,či aj mesto Trebišov má nejakú senior kartu výhod pre starších občanov, tak ako mesto Michalovce? Ak ano, od koľko rokov a postup vybavenia a zlavy na ktoré sa vzťahuje.
Starší občania ešte aké výhody si môžu uplatniť v Trebišove?

Ďakujem

Odpoveď

Dobrý deň,

Mesto Trebišov vydalo v r. 2012 po prvý raz senior karty, ktoré starším občanom umožňujú bezplatný vstup na športové a vybrané kultúrne podujatia v meste. Senior karty sú vydávané občanom nad 65 rokov, pre rok 2013 budú distribuované v mesiaci január.

Kancelária primátora

manasil marian, 08.01.2013 15:25

pekny den prajem nemohlo by mesto zabespecit vycistenie parku v nemocnici nasov nezametnanov majoritov??? aj naprie tomu ze park je majetkom nemocnice....degese vyberaju kose na sidlisku JUH a tam ich preberaju...ked ze to oni urobili nech to vycistia...zaroven si precvicia pracovne naviky... s pozdravom m.manasil

Odpoveď

Dobrý deň,

Nemocničný park nie je majetkom mesta ale súkromnej spoločnosti. Mesto podľa zákona nemôže na súkromnom majetku vykonávať činnosť, zveľaďovať ho ani investovať. Vybavenie Vášho podnetu nie je v kompetencii mesta. Mesto však bude uvedený priestor častejšie monitorovať hliadkami MsP.

Kancelária primátora

Veronika Kuchárová, 07.01.2013 21:54

Dobrý deň, dočítala som sa, že vo vašom meste v dávnej histórii popravili zbojníka Fedora Hlavatého, a chcela by som vedieť či k tomu sú nejaké doklady, spisy, ktoré hovoria o jeho poprave, ako ho popravili a kedy presne. A najmä či to je pravda.
Vopred ďakujem za odpoveď

Odpoveď

Odpoveď na otázku č.88.

Meno Hlavatý sa v dejinách Trebišova spomína v súvislosti s východoslovenským sedliackym povstaním v r.1831. Nie však Fedor, ale Ján Hlavatý, ktorý patril k vodcom povstania v Trebišove. Povstanie v Trebišove vypuklo v r.1831 2.augusta, bolo však rýchlo potlačené, napriek tomu sa rozšírilo aj do iných obcí a regiónov vtedajšieho východného Slovenska.(Dejiny Trebišova, Kol. Východoslov. vydavateľstvo Košice 1982). Tento Ján Hlavatý bol začiatkom augusta, po potlačení povstania v Trebišove, aj popravený(pravdepodobne obesením). Či ide o rovnakú osobu, nevieme(vodca povstania mohol byť porovnávaný so zbojníkom). Povstanie a poprava vodcov povstania sú historické fakty.

Ing. Martin Telepčák
Oddelenie organizačné

Michal Fedor, 05.01.2013 13:26

Dobrý deň, chcem sa opýtať či je pravda, že v okolí našho mesta sa nachádza thermálny prameň a ak áno či mesto planuje jeho využitie ?
Druhá otázka : Pri štátnej ceste v smere od nadjazdu na Slov. Nové Mesto vpravo od cesty je nejaká plynová stanica alebo čo to vlastne je ? Má mesto z toho nejaký úžitok ? Vysvetlite prosím blížšie . Ďakujem pekne.

Odpoveď

Dobrý deň,

Podľa predbežných výskumov sa v blízkosti Trebišova termálne vody nachádzajú, nie je isté aká by bola výdatnosť vrtu, teplota vody atd. Ide o finančne veľmi nákladné vŕtanie do veľkých hĺbok bez zaručeného výsledku, preto je mesto pri rozhodovaní veľmi opatrné.

Na Vašu druhú otázku Vám odpovie súkromný subjekt Nafta Gbely, ktorého sme požiadali o vyjadrenie.

Kancelária primátora

Ing. Michal Polák, 04.01.2013 22:36

Prečo na novej webovej stránke mesta nie sú uvedené telefónne a e-mailové kontakty všetkých zamestnancov Mesta Trebišov podľa jednotlivých oddelení, tak ako to bolo na starej webovej stránke mesta ?

Odpoveď

Dobrý deň,

Kontakty na zamestnancov MÚ sú uvedené na stránke mesta:

http://www.trebisov.sk/mestsky-urad/oddelenia-msu

Kancelária primátora

lukas ferencik, 04.01.2013 12:29

cital som ze sa hlada sponzor na krytu plavaren aj na letne kupalisko atd. chcem sa opytat ze ak sa sponzor nenajde tak letne kupalisko bude cez leto zatvorene alebo otvorene? dakujem za odpoved

Odpoveď

Dobrý deň

Robíme všetky opatrenia na to aby sme letnú sezónu zvládli v prípade,že záujemca o prevádzkovanie celého Areálu vodných športov nebude.

Zdraví
Michal Pačuta
TS Trebišov